Політика

Перевибори до Верховної Ради дозволять позбутися п’ятої колони – Ковальчук

 Лідер парламентської фракції «УДАР» Віталій Ковальчук заявив, що проведення перевиборів до Верховної Ради – це фактор стабілізації в майбутньому і запорука відсутності в майбутньому парламенті п’ятої колони, яка сьогодні відкрито лобіює інтереси Росії.

За його словами, вихід фракції «УДАР» з коаліції – це початок процесу, який дозволить президенту країни призначити дострокові вибори до парламенту.

Читайте також:  Савченко повинна пройти експертизу на поліграфі 17 квітня

«Фракція «УДАР» розпочала цей процес, нас підтримала фракція «Свобода», частина позафракційних і депутатів фракції «Батьківщина». На сьогодні зрозуміло, що коаліції у ВР немає», – сказав він.

Водночас Віталій Ковальчук зазначив, що відсутність коаліції жодним чином не заважає депутатам приймати закони, які необхідні країні.

Читайте також:  В українських в'язницях перебувають 23 російських військових

Також він нагадав, що їхня фракція неодноразово заявляла про необхідність проведення перевиборів, а також політичної люстрації. При цьому депутат підкреслив, що єдиний спосіб для цієї люстрації – це дострокові вибори.

Наостанок Віталій Ковальчук додав, що не бачить на сьогодні підстав для формування нової коаліції. Він переконаний, що якщо і будуть зроблені такі спроби, то вони виявляться марними.

Читайте також:  Клімкін закликав українців не їхати в РФ на матчі ЧС-2018

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати