Політика

Перевибори до Верховної Ради дозволять позбутися п’ятої колони – Ковальчук

 Лідер парламентської фракції «УДАР» Віталій Ковальчук заявив, що проведення перевиборів до Верховної Ради – це фактор стабілізації в майбутньому і запорука відсутності в майбутньому парламенті п’ятої колони, яка сьогодні відкрито лобіює інтереси Росії.

За його словами, вихід фракції «УДАР» з коаліції – це початок процесу, який дозволить президенту країни призначити дострокові вибори до парламенту.

Читайте також:  Ляшко заявив, що Україна має вийти з ПАРЄ, якщо туди повернеться Росія

«Фракція «УДАР» розпочала цей процес, нас підтримала фракція «Свобода», частина позафракційних і депутатів фракції «Батьківщина». На сьогодні зрозуміло, що коаліції у ВР немає», – сказав він.

Водночас Віталій Ковальчук зазначив, що відсутність коаліції жодним чином не заважає депутатам приймати закони, які необхідні країні.

Читайте також:  Висунення ультиматумів державі з боку «Нафтогазу» терпіти ніхто не буде, - Гройсман

Також він нагадав, що їхня фракція неодноразово заявляла про необхідність проведення перевиборів, а також політичної люстрації. При цьому депутат підкреслив, що єдиний спосіб для цієї люстрації – це дострокові вибори.

Наостанок Віталій Ковальчук додав, що не бачить на сьогодні підстав для формування нової коаліції. Він переконаний, що якщо і будуть зроблені такі спроби, то вони виявляться марними.

Читайте також:  Ми запропонуємо джерела фінансування військового параду на День Незалежності, - Володимир Гройсман

Читайте також:

Коментувати