Політика

Балога не вважає уряд Яценюка проривом для України

 Як зізнався народний депутат України Віктор Балога, він не вважає, що уряд, який очолював Арсеній Яценюк, став проривом для України. За його словами, швидше навпаки.

«Так – і прем’єр, і деякі члени уряду легко спілкуються англійською мовою. Так, у цьому уряді з’явилися люди із західною освітою. Але хтось може назвати хоча б одну реформу, або принаймні натяк на неї, яку цій команді чиновників вдалося розпочати», – зазначив депутат.

Читайте також:  Депутатську недоторканність необхідно відмінити якомога швидше, - Порошенко

Водночас, Віктор Балога визнав, що за 5 місяців роботи ні в якій країні не «потечуть молочні ріки», особливо, якщо країна перебуває в стані війни. Однак, як він вважає, цього часу вистачило б, щоб реалізувати такі завдання:

1. Повернути органам місцевого самоврядування кошти, заблоковані Януковичем на Єдиному казначейському рахунку;

Читайте також:  Лисенко розповів про хід розслідування вбивства Шеремета

2. Зруйнувати корупційні схеми попередньої влади;

3. Почати реформу МВС;

4. Закласти основу реформи системи охорони здоров’я;

5. Закласти основу енергетичної незалежності України.

« При бажанні цей список можна продовжувати. Але я знову задаю собі питання – де хоча б одна реформа, чи натяк на неї ? Бо якщо хто забув, то нагадаю, що в лютому це був «уряд реформаторів -камікадзе». Не знаю як ви, але я не помітив жодного політичного самогубства в інтересах країни. Але, за піар можу поставити міцних п’ять балів», – підсумував Віктор Балога.

Читайте також:  Україна передала до Міжнародного суду ООН меморандум по РФv

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати