Право

Порошенко підписав закон про часткову мобілізацію

Президент України Петро Порошенко підписав закон № 1595 -VII «Про затвердження указу президента України "Про часткову мобілізацію"». Про це повідомляє прес-служба глави держави. Згідно з повідомленням, закон набирає чинності з дня його опублікування.

Читайте: Депутати ВР підтримали часткову мобілізацію

Відповідно до закону, мобілізація проводиться серед військовозобов’язаних і резервістів протягом 45 діб на території Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та м. Києва.

Місцевим органам виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування та із залученням підприємств, установ та організацій усіх форм власності доручено організувати і забезпечити мобілізацію в установленому порядку.

Міністерству оборони України, Міністерству внутрішніх справ України, Службі безпеки України, Адміністрації державної прикордонної служби України забезпечити інформування членів сімей військовослужбовців та працівників військових формувань, правоохоронних органів України, які виконують завдання у районі проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, з питань проходження ними служби, вжити заходів щодо запобігання розголошенню інформації з обмеженим доступом.

Кабінет міністрів має забезпечити фінансування і провести інші заходи, пов’язані з оголошенням та проведенням часткової мобілізації.

Читайте також: