Надзвичайні події та кримінальна хроніка

“Брати участь в затриманні Шойгу буде Інтерпол”, – Антон Геращенко

«МВС отримало неспростовні докази, що міністр оборони Росії Сергій Шойгу і бізнесмен Костянтин Малофєєв винні в постачанні зброї терористам на території України», – заявив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко під час брифінгу в Києві. Як зазначає Геращенко, саме Шойгу винен у транспортуванні всіх видів зброї, яка надходить на озброєння терористам в ДНР і ЛНР. Спікер додав, що «на даний момент ми перевіряємо інформацію, чи винен Шойгу у передачі комплексів БУК -М1, які збили пасажирський літак».

 Антон Геращенко розповів, що сьогодні прем’єр-міністр України розпорядився вводити санкції проти чиновників і великих бізнесменів, які займаються постачанням зброї терористам на території України. Геращенко пояснив, що особам, провина яких буде доведена, буде заборонений в’їзд на територію України. Крім цього, Антон Геращенко запевнив, що як тільки буде зібрана достатня доказова база про провину міністра оборони Росії в передачі зброї терористам – його оголосять у міжнародний розшук, і допомагати в затриманні Сергія Шойгу буде участь Інтерпол.

 Наприкінці свого виступу Антон Геращенко зазначив, що зараз проводиться робота щодо заборони на в’їзд на територію України керівників великих телеканалів і інших російських ЗМІ. «Ми пропонуємо заборонити в’їжджати керівникам великих телеканалів і російських ЗМІ в Україні, які поширюють брехливу інформацію про ситуацію на території нашої країни» – заявив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Читайте також: