Політика

РНБО: “Терористи продовжують обстрілювати позиції сил АТО, незважаючи на заяву Путіна”

Терористи продовжують вести активні бойові дії проти сил української антитерористичної операції, незважаючи на заяву російського лідера Володимира Путіна про встановлення миру на час розслідування трагедії з "Боїнгом-777". З такою заявою виступив спікер РНБО Андрій Лисенко під час сьогоднішнього брифінгу в столиці України. Слова Лисенка наводить кореспондент «Укрінформу».

Читайте також:  Володимир Зеленський прилетів до Туреччини з офіційним візитом

«Незважаючи на жахливу катастрофу з малайзійським літаком, а також, незважаючи на сьогоднішню заяву російського президента Володимира Путіна про плани відновити мир на сході України, терористи продовжують вести активні бойові дії», – прокоментував ситуацію Андрій Лисенко.

Таким чином, тільки за минулу добу збройними російськими найманцями були вчинені обстріли блокпостів і позицій підрозділів Збройних сил України.

Читайте також:  Людмила Денісова під час візиту до Лефортовського суду зробила заяву стосовно обміну полоненими

Як повідомляють в РНБО, терористи обстріляли блокпости в районах населених пунктів Червонопартизанськ, Олександрівка, Іллєнко, Дмитрівка, Маринівка, Кодима, Новокалинове, Солодке, Червона Гора, Предтечно і Луганськ.

Читайте також:

Коментувати