Політика

“Путін – ізгой і ставитися до нього треба відповідно …” – ЗМІ

  Світові ЗМІ назвали Путіна ізгоєм.

 Світові ЗМІ назвали президента Росії Володимира Путіна ізгоєм. Про це йдеться в статті британського видання The Telegraph, передає УНН.

 Видання пише, що своїм ставленням до аварії літака "Boeing- 777" і до подій на сході України російський президент продемонстрував, що діє бандитськими методами. "Путін – ізгой і ставитися до нього треба відповідно… Президент Росії міг врятувати те, що залишилося від його міжнародного авторитету у своїй реакції на аварію. Він міг би висловити стурбованість військової ескалацією на сході України, пообіцявши, що винні у скоєнні злочину будуть притягнуті до відповідальності. Тоді, з часом, він, можливо, закликав би до конференції про майбутнє росіян в Україні і запевнив, що їм би була надана велика автономія… Замість цього він повернувся до бандитської тактики. Російське державне телебачення випустило вже знайому порцію пропаганди, де В. Путін наполягає, що винні тільки українці. Лідери повстанців на місці аварії погрожували журналістам і слідчим, які намагалися зібрати воєдино факти", – йдеться в статті.

Читайте також:  Кулеба прокоментував рішення Конституційного Суду щодо електронного декларування

 Водночас видання зазначає, що Росія залежна від західної економіки, а тому Заходу слід використовувати це щоб натиснути на російського президента. "Багатство Росії пов’язано з західними банками. Її компанії котируються на світових фондових біржах. Її олігархи є власниками елітної нерухомості в Лондоні, Куршевелі і на Лазурному березі… Це і сила Путіна і його слабке місце. Ось де потрібно діяти Заходу", – йдеться в статті.

Читайте також:  Лубківський відмовився бути спікером в ТКГ

 Джерело: УНН

Читайте також: