Політика

РФ не зважиться на відкриту агресію проти України – Михайло Куцин

  Незважаючи на те, що Росія зосередила на східному та північному кордонах з Україною десятки тисяч своїх військовослужбовців, вона не зважиться на відкриту агресію проти України.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на прес-конференції заявив екс- начальник Генерального штабу Збройних сил України Михайло Куцин.

"Угруповання Збройних сил Росії від півночі до півдня налічує: в Криму понад 22 тисяч людей, там створюється армія, і близько 20 тисяч розташовані уздовж кордону від Чернігівської області до Новоазовська на півдні. На кордоні з Донецькою і Луганською областями зосереджено до 10 батальйонів тактичних груп", – сказав Куцин.

Читайте також:  Климпуш-Цинцадзе розповіла про поглиблення політичного діалогу між Австралією та Україною

Він висловив думку, що ці військові угруповання не можуть бути використані для прямої агресії, однак вони можуть виконувати тактичні завдання для проведення "миротворчих" і "гуманітарних" операцій. "Але це не так просто, оскільки у нас вже створені достатньо потужні угруповання, які здатні дати відсіч. Тому я вважаю, що агресії не може бути, але можуть бути тактичні дії, пов’язані з політичними намірами Путіна", – сказав Куцин.

Читайте також:  Депутат Береза розповів правду про режим Путіна в ефірі пропагандистського каналу

Він пояснив, що під виглядом «миротворчих підрозділів» російські війська можуть спробувати перетнути кордон, щоб взяти під контроль населені пункти, в яких на сьогоднішній день знаходяться терористи.

За матеріалами: УНІАН

Коментувати