Ситуація на Південному Сході України

Семенченко: Перемога буде не тоді коли будуть скрізь прапори України, а коли зміниться сама країна

У неділю, 13 липня, з Києва в зону АТО вирушили останні підрозділи добровольчого батальйону територіальної оборони «Донбас». Про це на своїй сторінці в Facebook написав командир батальйону Семен Семенченко. За його словами, завдяки простим українцям, бійців батальйону вдалося забезпечити всім необхідним. А один патріот навіть БРДМ свій віддав, аби донбасівці захистили країну від терористів.

Читайте також:  Розвідка: Росія готує провокації в Азовському морі

«90 відсотків амуніції, харчування, прицілів, машин, бензину, ВСЕ куплено і зібрано народом України безпосередньо. Останній подарунок – БРДМ. Просто стояв у гаражі патріота. Заправив і віддав. З зобов’язанням повернути після перемоги. Якщо вціліє», – написав комбат.

Правда, при цьому він висловив думку, що справжня перемога дістанеться українцям не тоді, коли будуть скрізь прапори України, а коли зміниться сама країна. А для цього потрібно докласти чимало зусиль.

Читайте також:  Розвідка: Росія готує провокації в Азовському морі

«Не треба питати мене "чому"? Чому так довго АТО, чому не розбомбили колону зі Слов’янська, чому дають зараз знову зміцнитися терористам? Чому взагалі все це допустили? Я знаю відповідь, але проблема надто складна і страшна, щоб просто писати про це. Її треба вирішувати. Крок за кроком», – заявив Семен Семенченко і пообіцяв, що батальйон  «Донбас» готовий відповідати за себе, і на своїй ділянці зробить все можливе для перемоги.

Читайте також:  Розвідка: Росія готує провокації в Азовському морі

Читайте також:

Коментувати