Політика

У МЗС України обіцяють не затягувати ратифікацію Угоди про асоціацію з ЄС

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін прокоментував процес ратифікації Угоди про асоціацію, підписанe з Європейським союзом. Як запевняє глава українського зовнішньополітичного відомства, процес ратифікації Угоди України з Європейським союзом затягувати ніхто не збирається. Слова Павла Клімкіна передає агентство BBC Україна.

«Можливо, я скажу дуже емоційно, але я не для того працював над Угодою про асоціацію з Євросоюзом останні чотири роки, щоб зараз затягувати ратифікацію цього документа. Ніхто не затягуватиме процес ратифікації Угоди з Євросоюзом, я запевняю як міністр», – сказав Павло Клімкін.

Читайте також:  Порошенко зустрівся з Дудою

Варто відзначити, що саме Павло Клімкін в часи президентства Віктора Януковича курирував у Міністерстві закордонних справ підготовку та парафування тексту Угоди про асоціацію з ЄС.

Як пояснив Павло Клімкін, основна проблема щодо Угоди про асоціацію буде полягати в її імплементації. Глава МЗС України додав, що для імплементації Угоди з ЄС потрібно національний план.

Читайте також:  НАТО рішуче засуджує і ніколи не визнає анексію українського Криму, - Порошенко

«Головна проблема полягатиме в імплементації угоди, тому що євроінтеграція – це реальні реформи, які необхідні для перспективи майбутнього вступу до Європейського союзу. Для цього нам необхідний національний план», – підкреслив міністр закордонних справ.

Павло Клімкін нагадав, що вже є перший проект національного плану. У даний момент такий план розглядається і в європейських інституціях.

Читайте також:  Генсек Ради Європи Ягланд попросив Путіна помилувати Сенцова

Додамо, що Україна, ЄС і РФ проведуть 11 липня в Брюсселі зустріч щодо торгових відносин. Українську делегацію очолить міністр закордонних справ Павло Клімкін.

Крім того, раніше Павло Клімкін обговорив зі своїм російським колегою Сергієм Лавровим справу льотчиці Савченко.

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати