fbpx
Надзвичайні події та кримінальна хроніка

Держприкордонслужба не пропустила російського військового льотчика в Україну

Українські прикордонники в Чернігівській області не пропустили в країну офіцера запасу Збройних сил Російської Федерації. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Державної прикордонної служби України.

«Російський громадянин їхав як звичайний пасажир на рейсовому автобусі "Гомель- Київ" через пропускний пункт "Нові Яриловичі". У ході перевірки документів та проведення опитування громадянин заявив про своє бажання брати участь у бойових діях на українській території», – сказано в повідомленні Державної прикордонної служби.

Під час перевірки особистих речей працівники прикордонно-митної оглядової групи виявили у росіянина військовий квиток офіцера запасу Збройних сил РФ, кілька посвідчень: пілота, диспетчера управління повітряним рухом, військового льотчика і штурмана цивільної авіації Російської Федерації. Крім того, митники виявили у росіянина і GPS- навігатор.

Про дане правопорушення були проінформовані співробітники Служби безпеки України в Чернігівській області. Російському військовому льотчику заборонили в’їзд в Україну терміном на 3 роки.

 

Читайте також: