Ситуація на Південному Сході України

“Укрпошта” відкриває свої відділення в Слов’янську і Краматорську

Державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» оголосило про те, що робота поштових відділень в Слов’янську і Краматорську Донецької області відновлена. Таку інформацію надав кореспондент «РБК-Україна», посилаючись на прес-службу підприємства.

«Всі відділення поштового зв’язку, які розташовані в містах Краматорську і Слов’янську, знову працюють згідно затвердженого режиму роботи», – свідчить повідомлення прес- служби державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошти».

Читайте також:  Руслан Хомчак заявив, що ЗСУ знаходяться у бойовій готовності

Крім цього сьогодні глава українського Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що протягом найближчого тижня в Слов’янську і Краматорську повинен з’явитися телевізійний сигнал. За словами міністра, телевізійну вишку поремонтувати найближчим часом не вийде, але телевізійний сигнал буде встановлений і без неї вже найближчим часом. Також Аваков додав, що для допомоги місцевим жителям працюватиме спеціальний гуманітарний коридор.

Читайте також:  Невиконання мінських угод: Володимир Путін заперечує відповідальність Росії

Відзначимо, що слов’янська телевежа впала після перестрілки на горі Карачун. Висота вежі становила 22 метри. Причиною катастрофи став обстріл тросів, які зміцнювали вежу.

Читайте також:

Коментувати