Політика

Порошенко подякував Обамі за лідерство США в мобілізації міжнародної допомоги Україні

Президент України Петро Порошенко вдячний США і Бараку Обамі за лідерство Америки в мобілізації міжнародної допомоги Україні. Про це йдеться у привітанні глави держави президенту США Бараку Обамі з нагоди Дня незалежності Америки.

«Ми високо цінуємо рішучу підтримку Сполученими Штатами нашої держави у важкі для нас часи. Взаємодія України та США, особливо в останні місяці, продемонструвалао, що ми є надійними партнерами», – йдеться в повідомленні.

Читайте також:  Режим надзвичайної ситуації в Україні продовжили до кінця року

Петро Порошенко зазначив, що особиста увага США до України, копітка робота Адміністрації президента Обами і потужна підтримка американського суспільства допомогли народу України цього року завоювати право на обрання власного курсу розвитку і відстояти свій європейський вибір.

Президент України розраховує на подальшу плідну співпрацю у проведенні реформ, які дозволять Україні зайняти гідне місце в сім’ї демократичних націй.

Читайте також:  Нардеп Лерос жорстко пройшовся по «Слузі народу» після місцевих виборів

Користуючись нагодою, Петро Порошенко побажав Бараку Обамі доброго здоров’я та подальших успіхів у його діяльності, а дружньому народові США – миру, добробуту і процвітання.

Читайте також: