Політика

Гриценко прокоментував кадрову політику Порошенка

Останнім часом ходить багато чуток щодо нових кадрових змін у силовому блоці, які готує президент України Петро Порошенко. Зокрема згадувалося ім’я мільярдера Юрія Косюка, власника «Нашої Ряби», якого Порошенко, нібито, має намір призначити відповідальним за реформи в армії, МВС і СБУ.

 Народний депутат України Анатолій Гриценко вирішив прокоментувати кадрову політику глави держави. Зокрема, згадуючи чутки про Косюка, він написав у Facebook наступне: «Бізнес і влада окремо, ясна річ. Як і у мільярдера Верховного головнокомандувача».

Читайте також:  МЗС України пропонує посилити санкції проти РФ через обстріли на Донбасі

 Крім того, як повідомив Анатолій Гриценко, новим міністром оборони може стати Валерій Гелетей, який пройшов шлях від полковника до генерал-полковника всього за півтора року. За словами нардепа, він би міг назвати в Україні більше 50 кандидатів на місце міністра оборони, які є більшими професіоналами, ніж Гелетей.

Читайте також:  Україна почала трирічне членство в Раді ООН з прав людини, - Порошенко

 Втім, як зазначив Анатолій Гриценко, вже немає сенсу, оскільки тенденція кадрової політики Петра Порошенка стає зрозумілою: при президенті головним банкіром, головним прокурором, головним дипломатом, головним армійським начальником, головним абсолютно у всьому в країні – може бути лише сам Петро Порошенко.

 «За все відповідає він один. Розплачуватися доведеться ж нам всім», – підсумував він.

Читайте також:  НАЗК викликало Денисову

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати