Ситуація на Південному Сході України

Ми помстимося за кожного загиблого на сході українця, – МВС

Станом на сьогоднішній день 25 липня 2014 року, під час конфлікту в східних областях України загинули 460 українців. З такою заявою в інтерв’ю телеканалу новин «24» виступив радник глави Міністерства внутрішніх справ України Антон Геращенко. За словами радника Арсена Авакова, держава буде мстити за кожного загиблого українця.

Читайте також:  Бійці "Азова" розгромили піхоту бойовиків

«На сьогоднішній день ми продовжуємо формувати добровольчі підрозділи. Чергові 80 добровольців з батальйону «Азов» вчора були відправлені в зону дій антитерористичної операції в Маріуполь Донецької області. Крім цього принесли присягу близько 600 бійців батальйону «Донбас». У керівництві Національної гвардії було прийнято рішення про формування 4 і 5 батальйонів», – прокоментував ситуацію радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Читайте також:  Руслан Хомчак заявив, що ЗСУ знаходяться у бойовій готовності

На завершення Антон Геращенко також зазначив, що тимчасове припинення вогню з боку українських силовиків не означає, що вони не будуть відкривати вогонь при атаці з боку терористів. До слова, самі терористи порушували мирний режим вже неодноразово.

Читайте також:

Коментувати