Політика

Михайло Саакашвілі: “Путін хоче завдати вирішального удару”

Колишній грузинський лідер Михайло Саакашвілі заявив про те, що не варто довіряти словам президента Російської Федерації. На думку Михайла Саакашвілі, російський президент декларує нібито перемир’я на сході України виключно з однієї причини – щоб нанести останній, вирішальний удар по українських силовиках. Таку точку зору політик висловив на своїй сторінці в соціальній мережі.

Читайте також:  Ляшко заявив, що Україна має вийти з ПАРЄ, якщо туди повернеться Росія

«Оголошуючи про можливе перемир’я між Україною і Російською Федерацією сьогодні, Володимир Путін, швидше за все, ставить перед собою 3 основні завдання. Перше завдання полягає в тому, щоб уникнути секторальних санкцій з боку Заходу, а ці санкції були б неминучі, якби Володимир Путін не став шукати шляхів врегулювання ситуації. Друге завдання – Володимир Путін зумів створити нові суб’єкти у вигляді бандитів з так званої «ДНР», що в майбутньому дозволить посилатися на конфлікт між Україною і самопроголошеною організацією, а не Україною і Росією. Третя – спробувати знизити пильність українського уряду, і в цей момент секретно посилити бандитів, щоб вони завдали вирішального удару і видворили українські війська з Донецька і Луганська», – упевнений грузинський політик.

Читайте також:  Ірина Геращенко: «Допоки українці незаконно утримуються в Росії, ми маємо надати всебічну підтримку їхнім родинам»

Читайте також:

Коментувати