Політика

Даля Грібаускайте бачить у Путіні відгомони Гітлера і Сталіна

Президент Литви Даля Грібаускайте поспілкувалася з журналістами німецького видання Focus і розповіла про те, як вона ставиться до Володимира Путіна і до того, яку політику Російська Федерація веде щодо України. За словами литовського президента, дії глави Російської Федерації можна порівняти з тактикою, яку свого часу застосовували Гітлер і Сталін.

Читайте також:  Суд в Грузії заочно засудив Саакашвілі до 3 років позбавлення волі

На думку Далі Грібаускайте, такі порівняння не можна назвати надто різкими. За її словами, президент Російської Федерації використовує національні питання як привід для захоплення території іншої держави – ​​в точності, як цим займалися вище згадані диктатори.

Крім цього Даля Грібаускайте побоюється, що Володимир Путін «добереться» і до країн Балтії. Президент Литви впевнена, що Володимир Путін може почати переконувати країни Балтії залишити лави НАТО, а в замін на це запропонувати зниження цін на газ чи нафту.

Читайте також:  Наступний саміт Східного партнерства відбудеться в 2019 або 2020 році, – Йозвяк

На завершення литовський лідер підкреслила, що Російська Федерація особливо активно діє щодо тих європейських держав, які раніше входили до складу СРСР.

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати