fbpx
Політика

Лавров обговорив з Керрі ситуацію в Україні

Глава російського зовнішньополітичного відомства Сергій Лавров у телефонній розмові зі своїм американським колегою Джоном Керрі обговорив ситуацію, що склалася на даний момент в Україні. Сергій Лавров заявив про те, що неможливо домогтися деескалації ситуації в Україні без повної зупинки бойових дій, встановлення всеосяжного перемир’я і початку прямих переговорів.

Читайте також:  МЗС України прокоментувало затримання Навального

"Без повної зупинки бойових дій і встановлення всеосяжного, а не тимчасового перемир’я, і головне – початку прямих переговорів української влади з тими, хто реально контролює обстановку в південно-східних регіонах, неможливо домогтися деескалації гострої внутрішньої кризи в Україні", – сказав глава російського МЗС.

На думку Лаврова, Київ повинен "відмовитися від висунення ультимативних вимог і вступити у рівноправний діалог з представниками Донецька та Луганська з метою досягнення справжнього врегулювання". Повідомлення про розмову опубліковано на сайті російського зовнішньополітичного відомства.

Читайте також:  Україна надасть гуманітарну допомогу Хорватії

Раніше президент України Петро Порошенко заявив про одностороннє припинення вогню на південному сході країни строком на сім днів.

Читайте також: