fbpx
Політика

Борис Нємцов: “Російське ТБ нацьковує росіян проти українців”

Українська влада повинна приступити до переговорів з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним. З такою точкою зору в інтерв’ю Gordonua.com виступив Борис Нємцов. За словами опозиціонера, щоб план Петра Порошенка з врегулювання ситуації на Сході України був успішно реалізований, потрібно виконати ряд завдань.

«Серед цих завдань – протидія пропаганді російського телебачення, а також повне закриття державних кордонів з Російською Федерацією», – висловив свою точку російський опозиціонер Борис Нємцов.

Читайте також:  Стосунки між Україною та ЄС можуть погіршитись, якщо не врахувати рекомендації Венеціанської комісії, - посол в ЄС

За словами опозиціонера, «путінське телебачення» налаштовує народ Російської Федерації проти України.

«Те, що показують по російських телеканалах – впливає на мозок величезної кількості людей. У підсумку, у багатьох людей відбувається вбивство мозку. На місце мозку у них з’являється «файл» про те, що український народ – це вороги. Я глибоко переконаний, що цим інструментом нацьковування російського народу проти українців на всі 100 відсотків управляє особисто Путін», – додав Нємцов.

Читайте також: