Політика

Порошенко представив Ярему колективу ГПУ

Президент України Петро Порошенко представив новопризначеного генерального прокурора України Віталія Ярему керівному складу ГПУ. Про це повідомила прес-служба глави держави. Представляючи нового керівника ГПУ, президент зазначив, що вступивши на посаду, Віталій Ярема тим самим отримав величезний аванс від українського народу і тепер повинен своїми діями виправдати його довіру. Велика роль приділяється ГПУ і у врегулюванні ситуації в державі.

Читайте також:  Андрій Парубій вимагає розглянути питання відставки Прем’єр-міністра

«Країна в стані війни, країна потребує рішучих, консолідованих діях усіх гілок влади, і роль прокуратури в цьому дуже велика», – зазначив Петро Порошенко.

Акцентував він увагу і на двох основних завданнях, які на сьогоднішній день стоять перед новим генпрокурором. Перша – це кардинальна зміна образу Генеральної прокуратури, друга – рішуча боротьба з корупцією.

Читайте також:  Кличко відхрестився від заяви Ляшка про об’єднання проти “Слуги народу”

«За останні роки замість захисту прав людей Генеральна прокуратура проводила операції, які дискредитували державу. Це неприйнятно для мене як президента, так і для держави, яка вибрала для себе європейський напрямок… Я чекаю не тільки рішучих дій щодо фігурантів кримінальних справ, а й щоб вони опинилися на лаві підсудних», – заявив глава держави.

Читайте також:  Росія може передати Україні полонених моряків до жовтня, - Полозов

У свою чергу Віталій Ярема констатував, що на даний момент в суспільстві довіра до ГПУ становить 0,2 % і висловив переконання у необхідності зміни такого стану справ.

«Треба робити висновки і коригувати діяльність», – сказав він.

Читайте також:

Коментувати