Ситуація на Південному Сході України

В Україні з’явиться новий вид військ – Міноборони

Невдовзі українська армія обзаведеться четвертим видом збройних сил – силами спецоперацій. Таку інформацію оприлюднив виконуючий обов’язки міністра оборони України Михайло Коваль. Слова міністра передає ТСН.

Як пояснив Коваль, в Україні планується створити четвертий вид військ, який діятиме разом з сухопутними, військово-морськими і повітряними силами. Міністр оборони сказав, що новий рід військ було вирішено створити зважаючи на останні події на Донбасі.

Читайте також:  Ірина Геращенко обурена заявою АП про найманців на Донбасі

Нинішня антитерористична операція продемонструвала, що українські військовослужбовці не готові до подібних викликів. Стало відомо, що в майбутньому сили спецоперацій в Україні будуть відпрацьовувати навички швидкого реагування при зазіханнях на суверенітет України.

Коваль повідомив, що створювати нові збройні сили в Україні планується на базі кількох військових частин. Втім, номери частин міністр оборони поки не назвав.

Читайте також:  Бійці "Азова" розгромили піхоту бойовиків

Раніше повідомлялося, що Збройні сил України проведуть випробування нової військової техніки для застосування в антитерористичній операції.

Читайте також:

Коментувати