Ситуація на Південному Сході України

Біля українського кордону з боку Ростовської області помічені російські найманці – Тимчук

 Поблизу українського кордону чекають близько 600 російських найманців – Д.Тимчук в Фб.

  Поблизу українського кордону з боку Ростовської області ідентифіковані чималі групи російських найманців, написав на сторінці у Фейсбуці військовий експерт Дмитро Тимчук, пише УНН.

На даний момент в прикордонних районах РФ (Ростовська область) подібні групи найманців дійсно ідентифіковані – загальною чисельністю до 600 осіб. У їх складі знаходиться до 20 одиниць бронетехніки, а також автомобільна техніка. Однак інформація про перетин ними державного кордону України не підтверджується.

Читайте також:  Невиконання мінських угод: Володимир Путін заперечує відповідальність Росії

Зокрема, за оперативними даними групи "Інформаційний Опір", за минулу добу не відзначалося проникнення на територію України великих груп ( з 50) найманців або диверсантів з території Росії.

У той же час неможливо виключити можливість того, що Росія найближчим часом не введе на українську територію і дані групи, і підрозділи російських військ, сконцентровані поблизу кордону.

Читайте також:  У Мінську проходить зустріч робочих підгруп по врегулюванню ситуації на Донбасі

В даний час силами Держприкордонслужби та ЗС України продовжується проведення операції з блокування держкордону. Однак про повний його контроль українськими силовиками, на жаль, говорити поки не доводиться.

За матеріалами: УНН

Читайте також:

Коментувати