Ситуація на Південному Сході України

Дмитро Тимчук: “Агресор планує закинути на Схід України ростовських бойовиків”

Російський агресор планує перекинути на територію Луганської та Донецької областей близько 80 терористів, які брали участь в анексії Кримського півострова. Таку заяву сьогодні, 11 червня, на своїй сторінці в соціальній мережі зробив військовий експерт Дмитро Тимчук. За його словами, всі ці терористи проходили спеціальну підготовку на території Ростовської області.

Читайте також:  "Зеленський на першій зустрічі одразу спитав мене про Іловайськ", - Хомчак

«У Ростовській області на базі російських спецслужб підготовку завершили спеціальні групи, які формувалися з нинішніх жителів Кримського півострова. Загальна чисельність групи становить 80 осіб. Всі дані громадяни є членами так званої кримської «самооборони», – заявив глава Центру військово – політичних досліджень Дмитро Тимчук.

Крім цього військовий експерт підкреслив, що члени даної спеціальної групи мають пряме відношення до захоплення державних об’єктів під час анексії Кримського півострова в березні поточного року.

Читайте також:  Невиконання мінських угод: Володимир Путін заперечує відповідальність Росії

«В даний момент з підготовлених бійців формують диверсійні групи, які будуть переміщені на Схід України», – додав Тимчук.

Читайте також:

Коментувати