fbpx
Політика

Борису Філатову надійшли погрози від Олега Царьова

Заступник губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського Борис Філатов розповів на своїй сторінці в соціальній мережі про те, які загрози можуть виходити з боку Олега Царьова. За словами Бориса Філатова, найближчим часом на нього готується замах.

«Кожен має свої проблеми. Вже вдруге за тиждень мене пообіцяли вбити сепаратисти», – прокоментував ситуацію заступник губернатора Дніпропетровської області Борис Філатов.

Читайте також:  Стосунки між Україною та ЄС можуть погіршитись, якщо не врахувати рекомендації Венеціанської комісії, - посол в ЄС

За словами чиновника, йому особисто про замах повідомили екс-народні депутати Олег Царьов та Ігор Марков.

«Навіть Марков з Царьовим хваляться, що замовили мене. Ці люди особисто мені по телефону про це сказали», – заявив Борис Філатов.

Нагадаємо, що губернатор Дніпропетровської області оголосив фінансову винагороду тому, хто зловить побіжного Олега Царьова. Тому, хто зможе це зробити, український бізнесмен пообіцяв півмільйона доларів. Як повідомлялося раніше, український парламенту 3 червня ухвалив рішення позбавити Олега Царьова недоторканності. Також тоді було дано дозвіл на арешт прибічника сепаратистів.

Читайте також: