Політика

Антиукраїнські сили зосереджені не тільки на Донбасі – Бригинець

 Як повідомив народний депутат України від фракції «Батьківщина» Олександр Бригинець, ті, хто вважає, що всі антиукраїнські сили зосереджені виключно на Донбасі – помиляються, оскільки насправді їх вистачає скрізь.

 Зокрема, посилаючись на активістів «Української справи», він розповів, що перед інавгурацією президента, що відбулася 7 червня, був знищений український прапор в Миколаєві.

 За його словами, прапор був установлений на невеликому флагштоку на постаменті, де колись був пам’ятник Леніну. Як зазначив Олександр Бригинець, частина громади наполягає на терміновому демонтажі постаменту, в той час як інші навпаки дискутують на тему, кого на цей постамент поставити.

 «Мої друзі пропонують варіант – встановити пам’ятник видатному Миколі, щоб припинити асоціації з тим, що місто назване не на честь царя. І тут ідеально поставити фігуру Святого Миколая. Тоді й святкування дня міста можна перенести на 19 грудня. Як варіант пропонують поставити фігуру відомого миколаївця, патріота, історика Миколи Аркаса», – сказав нардеп.

Читайте також: