Ситуація на Південному Сході України

Ситуація на сході України. Дружина обвинуваченого в підготовці теракту проти Путіна хоче брати участь в АТО

Цивільна дружина Адама Осмаєва, якого звинувачують у підготовці теракту проти російського президента Володимира Путіна, має намір взяти участь в антитерористичній операції. Відзначимо, що в даний момент АТО проходить на сході України. Про це повідомляє агентство Інтерфакс-Україна.

Як розповіла Аміна Окуєва, в даний момент вона проходить підготовку в одному з підрозділів Національної гвардії України. Як зазначила цивільна дружина Адама Осмаєва, вона вже отримала військовий квиток.

Читайте також:  Невиконання мінських угод: Володимир Путін заперечує відповідальність Росії

Аміна Окуєва не стала докладно розповідати про свою підготовку. Стало відомо, що раніше цивільна дружина Адама Осмаєва працювала в одній з поліклінік Одеси. Вона додала, що хотіла б брати участь в антитерористичній операції як боєць, а не як медичний працівник.

«Але я буду робити те, що мені скажуть, виконувати ту роботу, в якій буде велика потреба», – заявила Аміна Окуєва.

Читайте також:  Бійці "Азова" розгромили піхоту бойовиків

Після цього цивільна дружина Адама Осмаєва повідомила, що працює над створенням нового батальйону в Україні. Йдеться про батальйон з осіб, що входять до лав «Вільного Кавказу» і пройшли 1 -шу чеченську війну.

«Ці люди, їх близько 2 тисяч осіб, зараз вони знаходяться в інших країнах – Грузії, Туреччині, але вони готові воювати на українській стороні проти російського імперіалізму», – пояснила Окуева.

За словами Окуєвої, головною проблемою на шляху «кавказького батальйону» в Україні є відсутність можливості створювати військові підрозділи з громадян інших держав.

Читайте також:  Ірина Геращенко обурена заявою АП про найманців на Донбасі

Раніше повідомлялося, що Адама Осмаєва затримали в Одесі 4 лютого 2012 року. Зокрема, Осмаєва підозрюють у скоєнні вибуху на вулиці Тираспольській (4 січня 2012 року). Тоді через вибух загинув 26 -річний громадянин Росії Руслан Мадай. Крім того, серйозно постраждав і 28-річний громадянин Казахстану Ілля Пьянзін.

Читайте також:

Коментувати