Політика

Яценюк задоволений, що президента обрали в першому турі

 Під час виступу у Верховній Раді України 6 червня, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що він задоволений тим, що український народ обрав президента вже у першому турі виборів. При цьому глава уряду висловив впевненість у тому, що Кабінет міністрів, парламент і новий президент діятимуть, як одне ціле.

Читайте також:  Клімкін зустрінеться з новим главою МЗС Польщі Чапутовічем

 Крім того, Арсеній Яценюк в черговий раз порушив питання децентралізації влади, сказавши, що це часткова передача влади в регіони.

 Водночас, народний депутат України Олександр Бригинець сказав, що категорично не згоден з цим формулюванням. За його словами, це передача влади не в регіони, а в громади.

Читайте також:  НАТО не прийме до свого складу Україну, якщо країна не буде проводити реформи, - Зеркаль

 «Містам, селищам, селам, але не областям. Децентралізація – це не регіоналізація», – підкреслив нардеп.

 Також прем’єр-міністр заявив, що піраміда корупції вже знищена.

 «Яценюк у ВР: брали гроші внизу і несли вгору – тепер піраміда корупції зруйнована. Яценюк має рацію – тепер гроші внизу продовжують брати, але залишають собі, тому що вгору нести нікому – касири втекли. Так народжується середній клас)))) мафія розпалася. Тепер кожен корупціонер сам собі авторитет. Їх легше знищити. А ні, то з них знову збудують піраміду нові януковичі», – написав Олександр Бригинець в Facebook, коментуючи виступ Арсенія Яценюка.

Читайте також:  МЗС України застерігає українців від поїздок до ряду країн

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати