Ситуація на Південному Сході України

Керівництво самопроголошеної ДНР заборонило прийняти поїзд для вивезення 500 дітей-сиріт з Луганська, – “Укрзалізниця”

Керівництво самопроголошеної Донецької народної республіки завадило вивезти з міста Луганська понад 500 дітей-сиріт. Про це в четвер, 5 червня 2014 року, повідомляють у прес-службі «Укрзалізниці».

Згідно з повідомленням прес-служби, для вивезення сиріт сформували спеціальний додатковий склад з 11 вагонів, який виїхав з міста Одеси. У Луганськ поїзд мав приїхати в четвер вранці, 5 червня, за спеціально розробленим графіком. Однак, як відзначають в державній адміністрації залізничного транспорту України, керівництво самопроголошеної ДНР дало вказівку Донецькій залізниці повідомити Придніпровську та Одеську залізниці, що даний склад прийматися не буде.

Читайте також:  "Зеленський на першій зустрічі одразу спитав мене про Іловайськ", - Хомчак

«Через такі дії «Укрзалізниця» була змушена повернути склад назад в Одесу. Також "ДНР" перешкоджає проведенню вивезення жителів даних регіонів, не погоджуючи додаткові склади в Луганськ і Донецьк», – зазначають у компанії.

Також у прес-службі «Укрзалізниці» додали, що для забезпечення вивезення пасажирів з Луганської та Донецької областей з 2 по 9 червня цього року була збільшена схема поїздів, що курсують з Донецька та Луганська. Так, на 5-6 вагонів, до 18-20, було збільшено їх кількість у ряді поїздів, які курсують в Донецьк і Луганськ.

Читайте також:  У Мінську проходить зустріч робочих підгруп по врегулюванню ситуації на Донбасі

Читайте також:

Коментувати