Політика

Воєнний стан на Сході буде введений – Сергій Каплін

 Народний депутат України від фракції «УДАР» Сергій Каплін переконаний в тому, що військовий стан на Донбасі та Луганщині буде рано чи пізно введений. Крім того, він вважає, що такий крок також спричинить і введення візового режиму з Російською Федерацією.

 Як заявив політик, необхідно набратися політичної волі і оголосити військовий стан, оскільки це відразу дозволить використовувати фактичний візовий режим з Росією, а також захистити український кордон.

Читайте також:  Німеччина пропонує поетапне зняття санкцій з РФ за умови дотримання перемир'я на Донбасі

 «Рано чи пізно рішення про воєнний стан точно буде прийнято. Згадайте, що два місяці тому ми не могли уявити, що будемо воювати з сусідньою державою. І так само не могли подумати, що будемо приймати ті чи інші рішення. Зараз ми це робимо щодня. Так само буде і з військовим станом», – підкреслив Сергій Каплін.

Читайте також:  Наступний саміт Східного партнерства відбудеться в 2019 або 2020 році, – Йозвяк

 При цьому він звернув увагу на те, що військовий стан не означає, що на Схід відразу направлять українські танки. За його словами, це призведе лише до того, що війною України з Кремлем буде займатися не керівник антитерористичного центру при СБУ, а глава держави.

 «Він сформує свою ставку і буде нести повну відповідальність за події на Сході», – сказав нардеп.

Читайте також:  МЗС України застерігає українців від поїздок до РФ

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати