Політика

«Донбас не сприймає мову насильства і ультиматумів», – Арбузов

Колишній в.о. прем’єр-міністра України Сергій Арбузов розповів про шляхи виходу з кризи. За його словами, єдиний шлях для вирішення українського конфлікту – це шлях переговорів. Сергій Арбузов пояснив, що в Донбасі не сприймають «мову насильства і ультиматумів». Таку думку колишній в.о. глави уряду України висловив в інтерв’ю російським ЗМІ.

Нагадаємо, що раніше побіжного чиновника оголосили в розшук. За наявними даними, зараз Сергій Арбузов перебуває  у Москві.

Читайте також:  Адвокат екс-президента України Януковича Віталій Мешечек подав клопотання про самовідвід

Як зазначив Арбузов, більшу частину свого життя він прожив у Донецьку. Колишній в.о. прем’єр-міністра зізнався, що «з болем сприймає ситуацію на сході країни». Арбузов сказав, що вважає волевиявлення народу на нелегітимних референдумах «важливим політичним і соціальним фактором».

«З цим не може не рахуватися українська влада в Києві. Вони повинні розуміти це, вони всі повинні враховувати, як колишній уряд враховув ту ситуацію, яка склалася в Україні наприкінці минулого року», – заявив Арбузов.

Читайте також:  Порошенко прокоментував рішення Конгресу США про нові санкції проти РФ

Як стверджує побіжний чиновник, при Януковичі влада враховувала побажання, які висловлювали київські студенти на Майдані.

«Ми тоді не оголошували антитерористичної операції в Києві і країні. Ми спробували вести діалог. Я сам особисто зустрічався зі студентами і відповідав на запитання», – підкреслив Арбузов.

На думку колишнього в.о. прем’єр-міністра, українська влада «вперто не хоче вести переговори з жителями східних регіонів». Йдеться про тих жителів, які заявили про «незалежність від Києва».

Читайте також:  Саакашвілі вирушив до Угорщини

«Замість бесід – артилерійські знаряддя, а замість слів – снаряди і кулі», – скаржиться Арбузов.

Після цього Арбузов запевнив, що населення східних областей не сприймає «мови насильства і ультиматумів».

Раніше повідомлялося, що Курченко і Арбузов можуть створити в Раді групу з колишніх «регіоналів».

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати