fbpx
Політика

Інна Богословська запропонувала екс-регіоналам створити “групу політичних пенсіонерів”

Всі політичні групи в українському парламенті, які були об’єднані в Партію регіонів і КПУ, продовжують шукати модель бачення себе в майбутньому політичному просторі. Таку точку зору висловила народний депутат України Інна Богословська. За її словами, всі ті, хто залишили Партію регіонів, можуть організуватися в групу «політичних пенсіонерів, які не мають шансів опинитися в майбутньому парламенті».

Читайте також:  Зеленський застерігає Шмигаля та Разумкова щодо законопроєкту про локалізацію

«Також може бути створена група людей, які сядуть під голосування і будуть отримувати гроші. Але для такої версії фінансів немає. Раніше це робилося в групі Клюєва і Рибака. Вони збирали людей, які працюють строго за гроші. Зараз таких великих грошей вже немає», – прокоментувала свою точку зору народний депутат України Інна Богословська.

Читайте також:  Єрмак взяв участь у зустрічі політичних радників лідерів «Нормандської четвірки»

Нагадаємо, що сьогодні за рішенням українського парламенту депутатського мандата, а разом з ним і депутатської недоторканності позбувся Олег Царьов, який у відкриту зізнався у своїй «любові» до терористів. Також за рішенням Верховної Ради України Олега Царьова тепер дозволено затримати.

Читайте також: