Ситуація на Південному Сході України

Ситуація на сході України. Сепаратисти що не висували ніяких умов щодо звільнення місії ОБСЄ

В організації з безпеки і співробітництва в Європі не отримували ніяких вимог щодо звільнення двох груп спостерігачів, які були захоплені в Луганській і Донецькій областях. Таку інформацію оприлюднив Майкл Боцюрко, прес-секретар спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Коментарі щодо ситуації з захопленими спостерігачами Майкл Боцюрко висловив в ході сьогоднішнього брифінгу, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ні, ми не отримували жодних вимог щодо звільнення», – заявив Боцюрко.

Читайте також:  Руслан Хомчак заявив, що ЗСУ знаходяться у бойовій готовності

Після цього представник ОБСЄ сказав, що в його відомстві сподіваються на позитивний результат історії із захопленням заручників. Майкл Боцюрко висловив сподівання, що сепаратисти відпустять спостерігачів без будь-яких вимог.

Як пояснив Майкл Боцюрко, в ОБСЄ досі не зуміли встановити контакт із зниклими спостерігачами у Донецькій і Луганській областях. Представник ОБСЄ сказав, що місія контактує з усіма «компетентними органами України з метою якнайшвидшого звільнення спостерігачів».

Читайте також:  Бійці "Азова" розгромили піхоту бойовиків

«Ми встановили комунікацію з різними людьми з неурядових та урядових організацій», – підкреслив Майкл Боцюрко.

За його словами, на сьогоднішній день ситуація з безпекою в східних областях України нестабільна. Майкл Боцюрко сказав, що в ОБСЄ дуже стурбовані такою ситуацією на сході України. Представник ОБСЄ не виключив, що вже найближчим часом може відбутися переформатування груп спостерігачів.

Читайте також:  "Зеленський на першій зустрічі одразу спитав мене про Іловайськ", - Хомчак

Нагадаємо, що на сьогоднішній день до складу української місії ОБСЄ входить 294 міжнародних спостерігачів. В даний момент відсутня інформація про дві групи спостерігачів (8 осіб).

Раніше Майкл Боцюрко запевнив, що ОБСЄ не планує відкликати своїх представників зі східних областей України.

Читайте також:

Коментувати