Новини світу

ЗМІ: Володимир Кличко і Хайден Панеттьєрі стануть батьками

Згідно з повідомленням видання Xsport з посиланням на usmagazine.com, чемпіон світу з боксу Володимир Кличко і його наречена – американська кіноактриса Хайден Панеттьєрі – стануть батьками. Про це нібито заявили друзі пари.
 
Кореспонденти «Аргументів і Фактів» спробували отримати офіційні дані у представників американського боксера, однак ті заявили, що якщо навіть це і правда, то їм про це нічого не відомо. Зберігають мовчання з даного приводу і самі закохані.
 
Нагадаємо, про заручини Володимира Кличка і Хайден Панеттьєрі стало відомо восени минулого року. Молоді люди збиралися одружитися в квітні 2014 року, але через напружену політичну ситуацію на Батьківщині нареченого відклали одруження на невизначений термін.
 
Познайомилися Володимир Кличко і Хайден Панеттьєрі три роки тому на одній з вечірок. Роман тривав два роки, після чого спортсмен і актриса вирішили розлучитися. Однак в 2013 році їх відносини знову поновилися. На одному з американських телешоу щаслива наречена навіть продемонструвала шикарне кільце з діамантом, пояснивши, що це подарунок Володимира Кличка з приводу заручин.

 

Володимир Кличко розповів про відносини з Хайден Панеттьєрі (відео):

За матеріалами: aif.ua

Читайте також:

Коментувати