Політика

Україні потрібна нова армія – Томенко

 Як зазначив народний депутат України Микола Томенко, сьогоднішня фактична війна з Росією показала необхідність залишити в минулому так звану «армію генералів», яка створювалася протягом останніх кількох років.

 «Як відомо, колишні керівники Міністерства оборони, в основному, займалися вирішенням земельних і майнових питань. За цей період кількість генералів на душу населення стало чи не найбільшим у світі, а кількість преференцій і брежнєвської манії до нагород перейшла всякі межі», – зазначив політик.

Читайте також:  Соболєв впевнений, що Юлія Тимошенко переможе на виборах президента

 При цьому він звернув увагу на те, що під час реальних бойових дій так звана «армія генералів» показала, що не здатна захистити не тільки країну, а й себе. За його словами, військове керівництво не зуміло чітко сформулювати і визначити систему дій української армії в Криму і досі не здатне забезпечувати адекватні дії під час антитерористичної операції.

Читайте також:  Розпуск Верховної Ради: Леонід Кравчук заявив, що Зеленський діє "адекватно"

 Саме ж цинічне, як сказав Микола Томенко, це те, що так званий генералітет, не здатний захищати Україну, зараз «допомагає» військовим тим, що приїжджає з перевірками заради отримання штампів перебування в зоні бойових дій, щоб згодом отримати статус учасника бойових дій.

 «Сьогодні ми повинні створити нову армію – «армію сержантів і лейтенантів». Зрозуміло, що нинішня антитерористична операція тримається на мужність простих військових, солдатів Національної гвардії і так званого «низового» рівня тих людей, які не тільки віддають накази, а й самі здатні їх реалізувати», – підкреслив нардеп.

Читайте також:  Юлія Тимошенко обіцяє, що за місяць після інавгурації підніме мінімальну пенсію до 4425 гривень

 Тому, як він вважає, необхідно приступити до створення нової армії, а слідом провести необхідні навчання, забезпечити озброєнням і ліквідувати пільги для вищого керівництва.

Читайте також:

Коментувати