Ситуація на Південному Сході України

Терористи почали націоналізацію підприємств

 Бойовики ДНР насильно націоналізують підприємства в області.

  Бойовики самопроголошеної Донецької народної республіки займаються насильницьким відбиранням приватного майна, мотивуючи свої дії необхідністю “націоналізації”. Про це УНН повідомив співробітник заводу “Спецтехскло А”.

 “20 травня до нас прийшли бойовики в балаклавах з автоматами і сказали, що підприємство націоналізується. Вони сказали , що гроші потрібні терміново, тому вони вивезуть обладнання та цінні речі, щоб їх продати. А гроші підуть на потреби ДНР. Частину грошей, можливо, залишать співробітникам. Вони пригрозили, що, якщо буде опір, то нікому зі співробітників заводу і їх сім’ям не поздоровиться”, — сказав один зі співробітників заводу “Спецтехскло А”.

 За його словами, керівництву заводу представниками ДНР було оголошено, що після націоналізації підприємства буде ліквідовано. “Вони сказали, що підприємство в умовах ДНР приносити прибуток не буде, а от на ліквідації та розпродажу грошей можна заробити”, — зазначив співробітник заводу.

 За його словами, аналогічні візити бойовики ДНР наносять і на інші підприємства Костянтинівки. “Народ наляканий, не знає , що робити, до кого звертатися за допомогою. Бояться і за себе, і за родини. Місто — суцільна зона військових дій”, — сказав співробітник заводу.

 Раніше власник компанії СКМ Рінат Ахметов закликав робітників своїх підприємств вийти на попереджувальний страйк проти сепаратизму і підкреслив, що “дії збройних сепаратистів є боротьбою проти Донбасу. А люди c автоматами під гаслами про те, що Київ повинен їх почути, займаються мародерством і грабежами”, називаючи це націоналізацією.

 Нагадаємо, завод “Спецтехскло А” є основним постачальником скловиробів для вітчизняних авіаційних і авіаремонтних заводів. Воно має необхідне обладнання і технологію, що дозволяють виробляти куленепробивне скло.

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати