Політика

«Суверенна європейська Україна» вимагає розглянути законопроект про протидію кнопкодавству і позбавити Царьова повноважень, – Доній

 Як повідомив народний депутат України Олександр Доній, депутатська група «Суверенна європейська Україна» голосуватиме лише за життєво важливі державні законопроекти, а всі інші питання буде ігнорувати, поки парламент не розгляне законопроект Сергія Лабазюка про протидію кнопкодавству і питання про позбавлення Олега Царьова депутатських повноважень.

 Як він нагадав, це ті два законопроекти, на розгляді яких наполягала «Суверенна європейська Україна», проте вони так і не були включені до порядку денного.

 Олександр Доній підкреслив, що необхідно вирішити питання персонального голосування, оскільки кожен депутат повинен голосувати виключно за себе, як це і записано в Конституції.

 Що ж до Олега Царьова, то, як зазначив нардеп, людина, яка закликає до сепаратизму, не повинна перебувати в сесійній залі парламенту.

 «У нас чітка державна позиція. Ми голосуватимемо за державні законопроекти, без яких не може вижити держава. За всі інші, поки не поставлено питання про сенсорну кнопку, група голосувати не буде», – підкреслив Олександр Доній.

Читайте також:

Коментувати