Політика

Медведєв пригрозив Вашингтону новою «холодною війною»

Прем’єр-міністр Російської Федерації Дмитро Медведєв звинуватив керівництво Сполучених Штатів Америки в загостренні відносин між двома державами. Таку думку російський прем’єр-міністр висловив в інтерв’ю американському телеканалу Bloomberg, передає «Українська правда».

Медведєв вважає, що офіційний Вашингтон занадто жорстко відреагував на останні події в Україні.

«Я вважаю, що президент США Барак Обама міг би проявити і більше політичного такту під час обговорення цих питань. Той ряд рішень, який був прийнятий в адміністрації Сполучених Штатів Америки, мене розчаровує», – заявив російський прем’єр-міністр.

Після цього Дмитро Медведєв прокоментував і так звану політику «перезавантаження». Йдеться про політику, яку проводили Російська Федерація і США. Глава уряду РФ вважає, що таке «перезавантаження» принесло багато корисного для відносин двох держав.

«Саме тому дуже шкода, що все те, що ми з Бараком Обамою тоді робили, всі ті результати, які ми отримали, як прийнято говорити, зараз практично множаться на нуль такими рішеннями», – підкреслив російський прем’єр.

По суті, міркує чиновник, зараз Москва і Вашингтон повільно, але вірно рухаються в бік чергової «холодної війни».

Варто відзначити, що в цьому ж інтерв’ю Дмитро Медведєв сказав, що Російська Федерація не може і не хоче гарантувати територіальну цілісність сусідньої України. Прем’єр-міністр запевнив, що в Кремлі ніколи не брали на себе таких зобов’язань.

«Ми нічого нікому не повинні гарантувати. Ми виходимо з того, що головне завдання – заспокоїти ситуацію на території України, не гарантувати щось комусь, а заспокоїти цю ситуацію», – заявив Дмитро Медведєв.

Читайте також:

Коментувати