Окупація Криму

Дії Росії в АРК спрямовані на розкол Меджлісу кримськотатарського народу

 Дії РФ в Криму спрямовані на маргіналізацію Меджлісу – експерт.

   Дії російської влади у Криму спрямовані на розкол в середині Меджлісу кримськотатарського народу та його маргіналізацію. Таку думку на прес-конференції висловила голова ради українського незалежного центру політичних досліджень Юлія Тищенко, передає кореспондент УНН.

 Вона відзначила, що річниця депортації є надзвичайної важливою датою для кримських татар.

Читайте також:  Помпео заявив, що Крим треба повернути під контроль України

 За словами Ю.Тищенко, ситуація, яка цього року склалась навколо святкування цієї дати, свідчить про те, що самопроголошена кримська влада іде на ескалацію конфлікту з кримськими татарами.

 У той же час, вона відзначила, що ця влада не діє самостійно і не робила б нічого без узгодження з російським керівництвом.

Читайте також:  Помпео заявив, що Крим треба повернути під контроль України

 “Сьогодні ми бачимо дії російської сторони, які стратегічно спрямовані на маргіналізацію Меджлісу, на розкол в середині Меджлісу. Дійсно, така гра відбувається”, – зазначила Ю.Тищенко.

 Вона також додала, що за часів президентства Віктора Ющенка та навіть Віктора Януковича з Меджлісом проводились консультації. Наразі, за її словами, про це не може бути й мови.

Читайте також:  Помпео заявив, що Крим треба повернути під контроль України

 За словами Ю. Тищенка, російське керівництво намагається вичавити кримських татар з влади та маргіналізувати їх представницький орган.

Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати