Політика

Гриценко хоче визнати факт агресії РФ проти України

Кандидат у президенти України Анатолій Гриценко запропонував визнати військову агресію з боку Російської Федерації щодо України. Політик упевнений, що якщо факт військової агресії буде визнаний і політиками з східної України, то можна буде знайти шляхи розв’язання кризи. Таку думку під час ефіру ток-шоу «Чорне дзеркало» висловив лідер партії «Громадянська позиція», кандидат у президенти України Анатолій Гриценко. Слова політика передає агентство «Дзеркало тижня».

Читайте також:  Курт Волкер розповів про підготовку до зустрічі у "Нормандського формату"

«Потрібно визнати факт російської військової агресії. Якщо ми визнаємо, що це Російська Федерація окупувала АР Крим, що це Російська Федерація послала в Україну своїх військових диверсантів, які як і раніше дестабілізують ситуацію в країні, саме тоді ми з усім справимося і знайдемо взаєморозуміння», – заявив Анатолій Гриценко.

Після цього Анатолій Гриценко сказав, що в Києві в кінці кінців повинні прийняти рішення про перекриття кордону з Росією в східних регіонах України. У такому випадку, впевнений Гриценко, на сході України не буде «нових сил і нової зброї».

Читайте також:  ЦВК зняла з виборів в Раду Клюєва та Шарія

«Якщо ми перекриємо шлагбаум там, то нам буде легше впоратися тут», – пояснив український політик.

Гриценко попередив, що буде в тому випадку, якщо російські диверсанти будуть як і раніше без проблем проходити український кордон. За словами кандидата в президенти, зрештою перед людьми постане питання: «А де держава?».

Читайте також:  Сергій Лещенко розповів, чому зростає вплив Віктора Медведчука

«Саме тоді люди самі почнуть брати зброю в руки, щоб захищати себе», – підсумував Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, що раніше Гриценко висловився проти введення режиму НС на Донбасі. За його словами, чинний закон «Про антитерористичну діяльність» дозволяє в повному обсязі виконувати всі завдання без введення додаткових обмежувальних режимів.

Читайте також:

Коментувати