Політика

Ляшко переконаний, що бажаючі захищати Батьківщину мобілізуються і без повісток

 Як повідомив народний депутат України, кандидат в президенти України Олег Ляшко, зараз йде війна і як себе вести в цей час – особисте рішення кожного. За його словами, багато хто зараз намагається жити так, ніби нічого не відбувається, оскільки хочуть миру, спокою і благополуччя.

 «Мені теж хочеться. Але я не можу бути осторонь, коли знищують мою країну. Разом з тим по всій країні чутно плач і стогін мільйонів матерів і дружин, які не хочуть відпускати своїх дітей і чоловіків на війну», – написав він у Facebook.

 Як зазначив Олег Ляшко, зараз багато молодих людей, які отримали повістки, не хочуть захищати свою Батьківщину. На його думку, якщо людина не готова воювати, то на фронті від неї не буде ніякого толку.

 «Зате в нашій країні тисячі патріотів, бойовий дух яких зашкалює. Тому, замість того, щоб закликати пацанів (тих, які самі на війну їхати бояться), влада повинна озброювати тих, хто сам рветься в бій з ворогами. А той козак призовного віку, який теж готовий воювати, мобілізуватися прийде. Без повістки», – підсумував Олег Ляшко.

Читайте також:

Коментувати