Політика

Потрібно посилити захист кордонів – Геращенко

Народний депутат України від фракції «УДАР» Ірина Геращенко заявила, що необхідно посилити захист українських кордонів. Крім того, вона вважає, що також слід відновити прикордонні загони і звернутися до Європейського союзу з проханням про технічну підтримку для переоснащення східного кордону.

 «На Сході знаходиться не "брат", а терорист, країна – окупант, яка проводить цілеспрямовану боротьбу проти України», – сказала Ірина Геращенко.

Читайте також:  "Бажаю йому мудрості: Парубій привітав Зеленського з перемогою

 Також вона зазначила, що прийшов час ставити питання про відновлення військового призову в Україні.

 «Сьогодні паплюжать армію ті, хто не служив ні дня в українській армії і чиї сини стали олігархами, поки батьки очолюють КПУ, замість того, щоб йти по мобілізації до армії», – підкреслила нардеп.

Читайте також:  Янукович хоче повернутися до України

 За її словами, необхідно також проводити адекватну інформаційну політику, щоб доносити до жителів Сходу, які перебувають під впливом сепаратистів, реальну картину того, що відбувається. Вказала вона і на необхідність залучення до відповідальності депутатів, які фінансують сепаратистів.

 «Де знаходиться депутат від Слов’янська Азаров -молодший? Потрібно порушити справу проти кожного депутата, який фінансує сепаратизм і ще на цій сесії зняти з них депутатську недоторканність», – підсумувала Ірина Геращенко.

Читайте також:  Євросоюз зробив заяву щодо рішення президента РФ про видачу російських паспортів жителям ОРДЛО

Читайте також:

Коментувати