Ситуація на Південному Сході України

Сепаратисти почали «референдум» завчасно

 Донецькі сепаратисти заявляють, що достроково почали «референдум» на двох округах.

 «Референдум» в Донецькій області, запланований на 11 травня, на двох округах почався достроково у зв’язку із загостренням ситуації. Про це РБК-Україна повідомив голова «центральної виборчої комісії» самопроголошеної "Донецької народної республіки" Роман Лягін.

За його словами, вчора в Маріуполі почали проводити референдум, дізнавшись про можливе загострення політичної ситуації в регіоні. На думку Лягіна, саме це послужило причиною активізації дій української армії 9 травня. За словами Лягіна, спонсорська допомога для референдуму склала 20 тис. грн. Решта коштів були зібрані активістами.

Читайте також:  Невиконання мінських угод: Володимир Путін заперечує відповідальність Росії

Як повідомлялося, раніше Лягін заявляв, що порогу явки на "референдумі" про статус Донбасу не встановлено, сепаратисти будуть вважати його таким, що відбувся при будь-якому показнику явки виборців.

Сепаратисти сформували вже 53 територіальні комісії для проведення «референдуму». О 8 годині ранку в неділю на Донбасі відкриються 1527 дільниць, стверджує Лягін, закриються вони о 22:00. Міжнародних спостерігачів на ньому не буде – ніхто не захотів приїхати. Безпеку дільниць, за словами Лягіна, забезпечуватимуть "ентузіасти".

Читайте також:  Руслан Хомчак заявив, що ЗСУ знаходяться у бойовій готовності

Джерело: УНІАН

Читайте також:

Коментувати