Політика

Євген Перебийніс: “Ніхто не повірить в дешеві трюки Путіна”

Президент Російської Федерації Володимир Путін своїми діями намагається ввести в оману світову спільноту, побоюючись введення нових санкцій щодо його держави. Таку точку зору висловив сьогодні, 8 травня, представник українського МЗС Євген Перебийніс.

У ході спілкування з журналістами Перебийніс зазначив, що вчорашня заява Володимира Путіна не підтверджується реальними діями. Зокрема, на даний момент не підтвердилася інформація про те, що російські війська відведені від українського кордону.

Читайте також:  Тимошенко не підтримає у другому турі жодного з кандидатів

«Більше того, останні заяви луганських сепаратистів про те, що вони не збираються скасовувати так званий референдум 11 травня говорять про те, що Російська Федерація намагається втягнути весь світ в гру в доброго і поганого поліцейського. Може скластися враження, що влада Російської Федерації нібито і хотіла допомогти, але сепаратисти цього не хочуть. Насправді – це незручна спроба Росії виправитися в очах світової спільноти. Але сумніваюся, що сьогодні хтось повірить в ці дешеві трюки , – прокоментував ситуацію український дипломат.

Читайте також:  Медведчук пропонує Зеленському в разі перемоги укласти угоду з Росією

Читайте також:

Коментувати