Політика

Олександр Бригинець пошкодував російських учасниць Євробачення

 Коментуючи перший тур Євробачення, народний депутат України від фракції «Батьківщина» Олександр Бригинець сказав, що йому шкода російських учасниць, сестер Толмачових, як, втім, і всіх росіян, проте він вважає, що вони самі повинні щось зробити зі своїм Путіним.

Слід нагадати, що вчора, 6 травня, глядачі освистали новину про вихід Росії у фінал конкурсу.

Читайте також:  Денісова повідомила, коли відбудеться зустріч з родичами полонених Росією українських моряків

«Якщо ти красуня, якщо ти добре співаєш, якщо у тебе хороша пісня і навіть якщо вас дві, вас все одно ніхто не підтримає, і навпаки ви відчуєте зневагу Європи в тому випадку, якщо представляєте фашистську путінську Росію», – написав він на своїй сторінці в Facebook.

Читайте також:  Закон про припинення Дружби між Україною і РФ опублікований в «Голосі України»

У той же час, він привітав представницю України Марію Яремчук з виходом у фінал.

«Ми всі пам’ятаємо як вона підтримувала Януковича і як команда Януковича підтримувала Машу, але сьогодні Україна інша, сьогодні ми скинули свого «Путіна», і тому Маша Яремчук, як і кожен українець, незалежно від того чи був він на Майдані, заслуговує поваги в очах Європи», – сказав Олександр Бригинець.

Читайте також:  Чалий: "Україна чекає від США та НАТО допомоги для збільшення обороноздатності"

Він також висловив надію на те, що українська співачка стане прикладом того, як людина, уподобана попередньою владою, може порвати зі своїм попереднім станом і стати особистістю, яка підтримає цілісно велику Україну.

Читайте також:

Коментувати