Ситуація на Південному Сході України

Заворушення в Одесі. У Будинку профспілок загинули люди

  В Одесі під час пожежі в Будинку профспілок загинули люди.

 В Одесі під час пожежі на Куликовому полі в Будинку профспілок загинули люди. Як передає кореспондент УНІАН, вогнем охоплені другий і четвертий поверх 5-поверхового будинку.

  Деякі, рятуючись від вогню, почали вистрибувати з вибитих вікон. На землі лежить багато нерухомих тіл, деякі накриті прапорами України. З будівлі по проукраїнських активістах вели прицільний вогонь з вогнепальної зброї.

За даними ГУ ГСЧС в Одеській області не менше 30 людей загинули. Як повідомляють представники міліції, зіткнення на Куликовому полі тривають, більше 30 людей затримані і доставлені в райвідділи міліції.

На місце прибули рятувальники, машини швидкої допомоги, міліція, а також група спецпідрозділу, яка затримала кілька сепаратистів. З будівлі триває евакуація людей.

Як повідомляв УНІАН, в Одесі проукраїнські активісти ліквідували на Куликовому полі табір сепаратистів, які забарикадувалися в будівлі Будинку профспілок. Антимайданівці зникли в будівлі, що знаходиться на Куликовому полі і відстрілювалися, а також кидали каміння. Активісти вибили вхідні двері і увірвалися в будівлю.

Джерело: УНІАН

Читайте також:

Коментувати