Право

У Санкт-Петербурзі марширують під гімн України

Сьогодні в центральній частині Санкт-Петербурга проходить мітинг російської опозиції. Стало відомо, що над Невським проспектом звучать пісні «Воплів Відоплясова» і «Океану Ельзи». Про це повідомляє агентство «Невські Новини».

За наявними даними, ходу в центральній частині Санкт-Петербурга проводять опозиційні демократи Росії. Сам мітинг був заявлений як «антивоєнний марш». Хода стартувала в 12:30 за київським часом. Учасники мітингу зібралися на Ліговському проспекті, після чого пройшлися по Садовій вулиці і Невському проспекту. «Антивоєнна хода» завершиться загальним мітингом на Марсовому Полі.

Читайте також:  Слідчі ДБР проводять обшуки у НАБУ

Колону мітингувальників очолюють представники політичної партії «Яблуко». Слідом за ними йдуть представники «Демократичного Петербурга». Додамо, що на чолі колони розташувалася машина зі спеціальною музичною платформою. Саме з цієї платформи і звучить українська музика. На мітингу вже прозвучали пісні «Океану Ельзи» і «Воплів Відоплясова». Крім того, в центрі міста пролунав і гімн України.

Читайте також:  Голова ЦВК повідомила, коли оголосять результати виборів

Раніше повідомлялося, що в Одесі та Донецьку мітингують проросійські активісти. Як стало відомо, першотравнева хода в Одесі стартувала від будівлі Оперного театру. За наявними даними, у першотравневій демонстрації бере участь близько 1-2 тисячі осіб. Серед гасел, які викрикують в Одесі учасники мітингу, були чутні наступні: «Росія! Росія! Європа – це зло», «Спасибі дідові за перемогу», «Солідарність!» і «Один за всіх і всі за одного».

Читайте також:  Міністр юстиції Австрії дав згоду на екстрадицію Фірташа до США

У Донецьку приблизно від пам’ятника Тарасу Шевченку в бік площі Леніна рушила колона комуністів. Зокрема, мітинг комуністів також приурочений до Дня солідарності трудящих. У донецькій ході бере участь близько 100 осіб.

Додамо, що сьогодні в Москві представники «Справедливої ​​Росії» проводять першотравневу ходу.

Читайте також:

Коментувати