Політика

Захоплення представників ОБСЄ в Слов’янську. РФ в черговий раз показує свою підтримку терористів, – Яценюк

Яценюк: Захоплення представників ОБСЄ в Слов’янську свідчить про підтримку Росією дій терористів.

  Прем’єр -міністр України Арсеній Яценюк називає неприпустимим захоплення бойовиками військових інспекторів ОБСЄ в місті Слов’янську Донецької області.

"Це неприпустимо", – сказав А.Яценюк журналістам у Римі в суботу, повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабінету міністрів.

"Це ще один доказ, що так звані мирні протестувальники з російськими паспортами є реальними терористами", – додав він.

А. Яценюк підкреслив, що Росія не засудила дії тих, хто захопив представників ОБСЄ. "Це чіткий знак, що Росія підтримує цих бандитів і злочинців, які залякують мирне населення, стріляють у місцеве населення і солдатів і тероризують не тільки Україну, а й всю Європу – за допомогою сил, очолюваних Росією", – заявив він.

Прем’єр-міністр в черговий раз зажадав від РФ виконання її міжнародних зобов’язань, а також відкликати свої сили безпеки.

"Вимагаємо від Російської Федерації виконувати міжнародні зобов’язання і всі двосторонні і багатосторонні угоди, в тому числі і Женевські угоди. Вимагаємо від Росії відкликати свої сили безпеки, не провокувати і не підтримувати очолюваних Росією терористів, що перебувають на території східної України. Ми вимагаємо від Росії залишити нас у спокої", – підкреслив український прем’єр.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Читайте також: