Міжнародна економіка

Українські виробники повинні збільшити поставки вітчизняних товарів в ЄС – Шеремета

Глава МЕРТ закликає українських експортерів збільшити поставки до Європи.

 Міністр економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України Павло Шеремета закликає українських виробників збільшити поставки вітчизняних товарів до ЄС у зв’язку з відкриттям європейських ринків для українських виробників.

"Ми проводимо зустрічі з представниками бізнесу, щоб вони якомога швидше, вже цього місяця, почали поставляти продукцію на європейські ринки. Якщо Україна невідкладно почне поставки товарів на територію ЄС, українські експортери додатково отримають близько 500 млн євро", – цитує міністра департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабміну в суботу.

П.Шеремета зазначив, що в даний час від ввізних мит звільнені 83 % всієї сільськогосподарської продукції, що поставляється в країни-члени ЄС, а також майже всі промислові товари. Ще на 16 % товарних позицій в сільському господарстві України отримала нульові тарифні квоти, а це означає, що виробники можуть поставляти в Європу стільки товарів, скільки зможуть.

У департаменті Кабміну нагадали, що з 23 квітня Європейський Союз в односторонньому порядку відкрив свої ринки для українських товарів. При цьому Україна не відкрила свій ринок і зберегла всі захисні заходи щодо європейських товарів при поставках в нашу країну.

Джерело: Інтерфакс- Україна

Читайте також:

Коментувати