Ситуація на Південному Сході України

Всі види ВСУ повністю готові до відбиття агресії, – Михайло Коваль

 МОУ: Збройні сили України готові відбити ймовірну агресію з боку Росії.

 Про це заявив в.о. міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль, повідомляє УНН.

 “На даний момент всі види Збройних сил повністю готові до відбиття агресії. … Ми готували разом з начальником Генерального штабу наші війська до найгіршого варіанту, до потужної агресії. Ми зможемо виконати будь-який варіант і зреагувати на будь-який виклик, який може виникнути”, — запевнив Коваль.

Читайте також:  Путін дозволив видачу російських паспортів жителям "ЛДНР"

 Він підкреслив, що РФ отримає гідну відповідь, якщо її війська перетнуть український кордон. “Я кажу на весь світ як силовик, як виконуючий обов’язки міністра оборони: якщо Росія посміє піти на нашу територію, ніхто не повинен мати ілюзій, що їх тут будуть зустрічати хлібом-сіллю. Якщо вони підуть — буде те, що буде. Армія наша їх достойно зустріне. Зараз світ змінився, і наш сусід діяв з нами не по-сусідськи”, — зауважив Коваль.

Читайте також:  "Зеленський на першій зустрічі одразу спитав мене про Іловайськ", - Хомчак

 Щодо можливості перетину кордону під знаменами миротворців, Коваль заявив: “Байдуже, хто перетне державний кордон, і чи будуть на них МС. Ми їх зустрінемо так, як повинні зустріти збройні сили”.

 При цьому він наголосив, що про жоден мандат для таких дій не має й мови, ООН такого мандата росіянам також не видавало. “Ці російські ігри в миротворчі сили вже всім набридли. Абхазія це підтвердила, Осетія. Це вже навіть не цікаво. Якщо підуть — отримують те, що повинні отримати Ми будемо вести бойові дії так, як потрібно їх вести. Я бачу військову техніку, я бачу агресора, який готовий піти на нашу територію. Те саме бачать мої підлеглі”, — заявив урядовець.

Читайте також:  Невиконання мінських угод: Володимир Путін заперечує відповідальність Росії

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати