Ситуація на Південному Сході України

Офіцер спецназу ГРУ Ігор Стрєлков загрожує знищувати українські блокпости і військовослужбовців

Головний терорист Слов’янська загрожує знищувати українські блокпости і військовослужбовців – ЗМІ.

Командувач загоном "самооборони Слов’янська" Ігор Стрєлков – офіцер спецназу ГРУ – заявив, що ополченці знищуватимуть блокпости і українських військовослужбовців, якщо ті й далі боротимуться проти "ополчення Донбасу". Про це повідомляє УНН з посиланням на ТВі.

За його словами, серед української армії, сили якої кинуті на боротьбу з "ополченцями", добровольців немає, "сюди вони спрямовані проти своєї волі".

"Ми розуміємо, що якщо ми почнемо їх вбивати, а такі можливості у нас є, і багато, – ми будемо вбивати своїх братів… Це наш противник вже зрозумів і цим користується: вводять солдат- строковиків на штатній бойовій техніці, ставлять блокпост, на нього вводять бійців "Правого сектора", Нацгвардії, СБУ, які під охороною десантників виконують свої обов’язки. Складається ситуація, коли вести вогонь по екстремістах і найманцях ми можемо тільки паралельно знищуючи військовослужбовців української армії", – додав він.

"Поки ми не хочемо на це йти. Але якщо така ситуація триватиме, відповідно, ми будемо діяти по-іншому", – зазначив Стрєлков.

 

 Джерело: УНН

 

Читайте також:

Коментувати