Політика

ПР і КПУ готові до реваншу – Геращенко

 Як вважає народний депутат України від фракції «УДАР» Ірина Геращенко, поява в парламенті Ігоря Калєтника та Володимира Олійника, а також грубий шантаж з боку регіоналів і комуністів від імені сепаратистів говорить лише про те, що це угруповання прийшло в себе і готове до реваншу.

Читайте також:  Парубій направив на підпис Зеленському закон про ТСК та імпічмент

Як нагадала Ірина Геращенко, Володимира Олійника згодом виштовхали із залу, однак чому справа не дійшла до Калєтника, вона не розуміє.

«Невже і справді домовилися?», – написала вона в Facebook.

За її словами, українська політика повинна бути рішучою, а дипломатія більш жорсткою. Зокрема, як вважає Ірина Геращенко, не можна підписувати ніякі міжнародні документи, в яких немає засудження анексії Криму.

Читайте також:  Зеленський назвав перші дні президентства "шоком"

«Я, звичайно, за пошук компромісу задля єдності країни, але без зради наших принципів і всього, що для нас важливо. Навпаки, ми повинні бути сильними в захисті принципів», – наголосила Ірина Геращенко.

Також нардеп розповіла, що отримала відповідь від СБУ щодо відкриття кримінальних справ щодо сепаратистів з депутатськими мандатами. Як повідомила Ірина Геращенко, всього СБУ завело 28 справ щодо сепаратизму.

Читайте також:  ЦВК зняла з виборів в Раду Клюєва та Шарія

Як вона вважає, за зраду сьогодні повинні платити всі, як політики, так і судді з військовими.

Читайте також:

Коментувати